Naujienos

Klausimai ir atsakymai apie Biogranules

2024 04 24

Su Nordisk Clean Solutions granulinių virtuvės inventoriaus plovimų mašinų technologija Jus jau esame supažindinę, tačiau, pardavimuose atsiradus naujoms plovimui skirtoms biologiškai skaidžioms granulėms PowerGranules BIO, vis dar iškyla daug klausimų.
????????
Žemiau pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie PowerGranules BIO.
❓ Ką reiškia „biologiškai skaidžios“? 
- Tai medžiagos savybė mikroorganizmų ar fermentų pagalba suirti į biomasę, anglies dioksidą ir vandenį ir tokiu būdu mažinti aplinkos taršą. 
❓ Kodėl plovimo vanduo naudojant PowerGranules BIO tampa žalias? 
- Vanduo tampa žalias dėl įvairių PowerGranules BIO komponentų (kalcio karbonato ir natūralių dažiklių), kurie išsiskiria plovimo metu. Tai visiškai normalus procesas, nedarantis nepageidaujamos įtakos plovimo kokybei. 
❓ Kodėl PowerGranules BIO laikui bėgant pabąla? 
- Naudojant granules jų paviršius palaipsniui dėvisi, todėl jos pradeda atrodyti balkšvos.
❓ Ar „PowerGranules BIO“ tarnauja tiek pat ilgai, kiek „PowerGranules Originals“?
- „PowerGranules BIO“ susidėvėjimo greitis yra tiesiogiai susijęs su jų naudojimu. Labai svarbus kasdienis granulių valymas, kadangi granulės yra biologiškai skaidžios ir ilgainiui pradeda irti. Irimo procesas prasideda, kai granulės liečiasi su maisto likučiais, nes juose yra mikroorganizmų. Tačiau, laikydamiesi kasdienės granulių valymo rutinos, galite sulėtinti jų irimą. Kiek laiko granulės išsilaikys nepakitę įvairiose virtuvėse labai priklausys nuo to, kaip teisingai jos bus prižiūrimos. Numatoma PowerGranules BIO naudojimo trukmė, palyginti su PowerGranules Original, yra apie 50–70 %.
❓ Kada turėčiau pakeisti PowerGranules BIO? 
- Plovimo įranga pati praneš, kada laikas keisti granules – tai įvyktsa po 1600 plovimo ciklų. Tačiau, granules prižiūrint prasčiau, jas keisti gali tekti iki pranešimo. Laikas keisti granules yra tada, kai jos tampa per mažos ir pradeda strigti grotelėse bei kitose plovimo inventoriaus vietose. 
❓ Koks yra PowerGranules BIO galiojimo laikas ir kas nutiks galiojimo terminui pasibaigs? 
- Rekomenduojamas PowerGranules BIO galiojimo laikas yra 2 metai. Pasibaigus galiojimo laikui, vis tiek galėsite jas naudoti, tačiau granulių patvarumas taip pat priklauso nuo granulių laikymo būdo. Stenkitės laikymo vietą apsaugoti nuo drėgmės, karščio ir šviesos ir jos tarnaus ilgiau.