Naujienos

NAUJASIS FLEXICOMBI

2024 02 20

NAUJASIS FLEXICOMBI????????
GREIČIO – EFEKTYVUMO – SKAITMENINIŲ TECHNOLOGIJŲ PROVERŽIS❗️
Ženkite į ateitį kartu su naujovišku FlexiCombi®. Dėl naujos apšvietimo koncepcijos, spartesnės veikimo sistemos ir didesnės talpos maisto gaminimo procesai taps lengvesni, o produktyvumas – didesnis❗️
NAUJOS KONVEKCINĖS KROSNIES FLEXICOMBI® PRIVALUMAI:
????Didesnis apšvietimas – LED durų apšvietimas ir galinis kameros apšvietimas leidžia aiškiau stebėti gaminimo procesus ir mėgautis maisto kokybe.
⌛️Spartesnė valdymo sistema (MagicPilot) – skaitmeninės technologijos užtikrina greitesnį ir efektyvesnį darbą.
????MultiCook funkcija – programa paleidžiama paspaudus ant norimo paveikslėlio ir patvirtinus automatinius laiko nustatymus.
????Naujas ekrano dizainas - naujojo FlexiCombi ekrano dizainas dabar atitinka visos MKN linijos gaminių dizainą, todėl valdymas tampa paprastas ir intuityvus.
????Wifi funkcija – virtuvės procesų optimizavimas stebint juos realiu laiku. Rinkite, vertinkite duomenis, kad galėtumėte supaprastinti veikimo procesus ir užtikrinti didžiausią našumą.
????FlexiRack sistema – išnaudojama daugiau nei 40 proc. gaminimo kameros talpos, todėl procesai tampa greitesni, sutaupoma laiko ir energijos.
????Higiena ir maži energijos nuostoliai – trigubo stiklo durys sumažina šilumos praradimus ir palengvina valymą.
♨️Garų kiekio reguliavimas – dėl pažangios technologijos koreguojamas garų kiekis, todėl užtikrinama išskirtinė higiena virtuvėje bei sutaupoma iki 2 kW/val.
????Rūkymo funkcija (papildomas pasirinkimas) – sukurta 20.1, 20.2 krosnims ir dujinėms krosnims. Kurkite kulinarinius šedevrus pasinaudodami rūkymo funkcijos privalumais!
????Automatinis plovimas su WaveClean 2IN1 plovimo priemonėmis – krosnis plaunama automatiniu būdu, kai darbuotojas neturi sąlyčio su cheminėmis priemonėmis, todėl nėra jokios odos išbėrimo ar cheminių medžiagų poveikio rizikos.
????Mažos vandens sąnaudos (iki 35 l per plovimo ciklą). Plovimo kasetė 100% perdirbama.
????Connected Kitchen sistema – naudojant skaitmeninę virtuvės valdymo sistemą, galite bet kada išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu pasiekti duomenis apie vandens, elektros, plovimo priemonių sunaudojimą, gaminimo programų parametrus bei lengvai dokumentuoti RVASVT duomenis.
Tyrinėkite virtuvės pasaulį bei išbandykite modernias technologijas kartu su mumis❗️